Мер Рівного прокляв журналістів і заборонив себе знімати (ВІДЕО)

Вчора відбулись збори батьків у дитячому садочку №14. Після скандалу, який розгорівся в садочку навколо додаткових платних послуг, міська рада створила депутатську комісію, щоб дедально розібратись в конфлікті.

На батьківські збори прийшли міський голова Рівного Володимир Хомко, начальник міського управління освіти Василь Харковець, завідуюча садочка Тетяна Ширко, журналісти та батьки. Основним питанням порядку денного було розробка нової схеми запровадження додаткових освітніх послуг в садочку. Однак більшу частину зборів було присвячено обговоренню "замовності" публікацій в рівненських ЗМІ. Міський голова переконаний, що метою скандалу є дискредитація його особисто. В той же час начальник управління освіти переконаний, що скандал - інформаційна атака на нього.

Були навіть спроби видалити журналістів зі зборів, а міський голова навіть пообіцяв, що тих хто дозволив собі написати критичні матеріали про ситуацію в садочках рівного "Бог покарає". Більше того, міського голову обурило те, що журналісти вели аудіо і відео запис батьківських зборів.

Детальніше про батьківські збори в садочку №14 читайте на сайті "ВСЕ".

Коментарі

Ти ідіот?))) я, до сайту ВСЕ не маю ніякого відношення тролику)
Більше того, ні від кого не ховаюся) vk.com\doctor_doc

До чого тут коментарі? Стаття хороша, журналісти молодці. Побори потрібно зупинити.

СПАЛИВСЯ ТО ТИ, нейм-флудероК!!!! ТЕБЕ ПАРЕВІРЯЄ ПРОКУРАТАРА!:)))))))))))))))))))))))))))))))))) -За очевидним фактом перешкоджання журналістській діяльності,Ви вже відкрили кримінальне провадження? - Анонімний хакер заблокував рівненський сайт новин і погрожує іншим інтернет-ЗМІ http://4vlada.com/rivne/29862
— У зв’язку з тим, що про цей факт стало відомо під час спілкування з читачами інформаційного порталу «ОГО», з даного питання буде проведено відповідну перевірку.

Спалились і комент Ю.Дюга цьому підтвердження)))))

Мені не шкода )

Мені не шкода )

Все чудово придумано, спровокувати що б люди відкрились, а потім відкрито на цих дописувачів наїхать, на жаль ми знову живемо в країні де відкрито пишучи, можна навести проблем на себе, а саме головне на рідних і близьких людей. А Вам гость раджу якщо наші коменти так зачіпають за живе вкусіть краще себе за дупу, можливо полегшає!
PS/ Юра мені імпонує що мене пов язують з твоєю профдіяльністю!

прівєт) жодного разу не писав під жодним з цих ніків, отвічаю на пацана))))

Хочу вас розчарувати в мене нема часу писати коментарі під іншими ніками... А якщо я хочу щось настрочити то я під своїм імям пишу. Щоправда чиновники потім трохи ображаються, але в цілому розуміють бо сайт для них цікавий. 

Самі пишуть статті, а потім самі строчать коментарі:))) Пропоную гру: "Вгадай журналіста в коментарях:)"
1 Юра dr_doc,Cергій,Рівненський бомж-Поліщук(дядько Пол)
2 ААМ-Дюг
3 Патріот-Кривошеєв
Більше всіх пнеться дядько Пол:))) Хто ще спробує? Раз хлопці не кажуть хто власник, то може ще власника повідгадуємо?

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.