Велосипедисти Рівного хочуть покращення

Вчора, 21 травня, в парку імені Шевченка на так званій «Зеленці» зібрались велосипедисти для того, щоб обговорити те, що можна зробити у Рівному для покращення велосипедної інфраструктури міста.

«Ми можемо зараз розробити певний алгоритм дій, тобто на рік, наприклад, розпрацювати якийсь проект. Поставити собі певні цілі і вже через рік побачити чи щось покращилось для велосипедистів: чи стали кращими дороги та обочини, чи промалювали декілька тих ліній, чи з’явились велопарковки біля магазинів та державних установ. Якщо ми всі разом поставимо собі цілі та розприділимо завдання, то думаю, що нам все вдасться. На самому Велодні можна зібрати підписи і поширити якусь інформацію. Головне, щоб ми дали якусь ідею», - зазначив організатор заходу Зураб Кантарія.

Нагадаємо, Велодень відбудеться у неділю, 26 травня.

Ключові слова: 

Коментарі

Іноді це не допагає, наводжу приклад: велосипедист переїзджає пішохідний перехід і відразу починає рух по проїзджій частині в попутному зі мною напрямку, як би не моя реакція був би він під моїм правим переднім колесом. Через що яще раз наголошую велосипед це транспортний засіб і необхідно також знати і виконувати ПДР, а не браво шнуркувати по полосах руху в потоці автомобілів, підрізаючи їх, що я не одноразово спостерігав на С. Бандери :)
А саме головне взаємо повага усіх без винятку учасників руху і пішоходів в часності, а то вони думають що вони самі по собі, а всі транспортні засоби по собі.

Шановні водії користуйтеся дзеркалом заднього огляду коли повертаєте праворуч, уважно дивіться ліворуч коли виїжджаєте на головну і все буде гаразд ;)

"щоб обговорити те, що можна зробити у Рівному для покращення велосипедної інфраструктури міста", а поки обговорють і щось вирішують прохання моє як водія : ШАНОВНІ ВЕЛОСИПЕДИСТИ вивчіть правила дорожнього руху та виконуйте їх!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.