На Рівненщині вже втопилося троє осіб

У минулому році на водних об’єктах Рівненської області під час купального сезону загинуло 36 людей, у тому числі 2 дітей. А вже цьогоріч, лише за травень місяць, водойми Рівненщини забрали життя 3 громадян, з яких 1 дитина.

Часто до трагічних наслідків на воді призводить людська необережність, недбалість та не дотримання правил поведінки на воді.

Найбільше занепокоєння у працівників Держслужби з надзвичайних ситуацій області викликають стихійні або так звані «дикі» пляжі на водоймах. Не дивлячись на те, що в таких місцях встановлюються попереджувальні таблички із забороною купатися, люди все ж нехтують застереженнями та наражають своє життя на небезпеку.

Враховуючи вищевикладене, Головне Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області в котрий раз звертається до жителів Рівненщини з проханням дотримуватися правил поведінки на воді. Купайтеся лише у спеціально визначених та облаштованих для цього місцях, де є рятувальні пости.

Не запливайте за огороджувальні буї, не пірнайте з містків, дамб, дерев, високих берегів, не купайтесь в нетверезому стані, а також, ні в якому разі, не залишайте без нагляду дітей, - про це повідомляє ГУ ДСНС України у Рівненській області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.