Хто контролює в'їзд на рівненський автовокзал? (оновлено)

Сайт чесних новин "ВСЕ" нещодавно писав про те, що Рівненська міська лікарня незаконно бере кошти за проїзд і паркування на своїй території. Ми вирішили з'ясувати на яких підставах платний проїзд діє і на Центральному автовокзалі м. Рівне. Для того, аби заїхати на територію вокзалу слід заплатити 3 грн. 

Автор цих рядків ще 16 травня направив інформаційний запит міському голові Рівного Володимиру Хомку з проханням роз'яснити "на підставі яких документів проїзд на територію Центрального автовокзалу м.Рівне (вул. Київська,40) є платним? Прошу надати роз’яснення та копії відповідних документів".

Сьогодні нам віддзвонилися із... міського управління торгівлі. Із мерії запит направили саме сюди, а не в управління транспорту. Якщо кошти за проїзд бере ринок "Андрієвський", то ця "переадресація" є цілком логічною. Хоч виглядає дивно, що ринок бере кошти за проїзд на Центральний автовокзал обласного центру, чи не так? Якщо ж гроші бере автовокзал, то при чім тут управління торгівлі? Хоча, можливо, "при всьом, при том".

Зрештою, дізнаємося про це із офіційної відповіді. Сподіваємося, наш запит не гулятиме із управління в управління, а відповідь буде оперативною та компетентною й дозволить розставити всі крапки над "і".

-

Після публікації вищезазначеного тексту міське управління торгівлі віддзвонилося вдруге. Їм вдалося з'ясувати, що кошти за заїзд бере таки Центральний автовокзал Рівного. Працівники управління чемно пообіцяли, що коли отримають копії всіх дозвільних документів, надішлють їх для сайту чесних новин "ВСЕ". А надвечір вони прозвітувалися й у письмовій формі:

Ключові слова: 

Коментарі

Журналісти, ви ще з'ясуйте, яким чином побудували навпроти автовокзалу на стоянці капіатльну двповерхову будівлю торгового центру, зважаючи на те, що раніше там навіть павільйони торгівельні позносили, тому що будь-яке будівництво на цій стоянці є незаконне!

Ринок ні при чому - це ВСЕ, що вдалося з'ясувати сьогодні.

Далі - буде.

При чому тут ринок до автовокзалу? Щоб зустріти родичів, які приїжджають на автовокзал, потрібно заплатити 3 грн, або ставити авто за кілометр від автовокзалу. Все ТУРБОТА ПРО ЛЮДЕЙ.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.