Рівняни готові до ЗНО

22 травня, у Рівненському інституті післядипломної освіти відбулась прес-конференція щодо особливостей проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2013 у Рівному.

«Сьогодні відбулась остання нарада щодо проведення ЗНО. Всі навчання інструктажі на сьогоднішній день проведені та абітурієнти вже мали отримати запрошення-перепустки. На Рівненщині ЗНО проходитиме у 31-му навчальному закладі. У місті Рівне, Дубно, Дубровиця, Кузнецовськ, Сарни навчальні заклади вже є підготовленими», - розповідає заступник директора Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Ольга Янушевич.

Лариса Середяк, Григорій Таргонський, Петро Ковальчук, Миляник Андрій

Освітяни закликають всіх абітурієнтів детально ознайомитись з правилами проведення зовнішнього тестування та в день іспиту вчасно прибути до місця проведення.

«У Рівненській області цьогоріч у ЗНО візьме участь 9584 абітурієнти, що на 600 учнів менше ніж минулого року. Найбільш популярними предметами є українська мова та література, історія України та математика. Іспити з цих предметів проходитимуть 2 дні. Найменш популярним предметом є іспанська мова. Цей іспит здаватимуть лише три учні на Рівненщині», - розповідає начальник управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Григорій Таргонський.

Про якість освіти рівненських випускників розповів проректор з моніторингу і експертизи якості освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Петро Ковальчук:

«Наші випускники показують хороші результати. Минулого року ми мали 25 учнів, які набрали 200 балів, 5 учнів – 400 балів. Найкращих результатів традиційно досягають учні Рівненської української гімназії, школа №15, Гощанська гімназія.

Всю необхідну інформацію щодо ЗНО 2013 можна знайти на сайтах:

Українського центру оцінювання якості освіти: www. testportal.gov.ua

Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти: www.lvtest.org.ua

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.