Рівненські СБУшники та прокурори отримали квартири

Житлова та будівельна криза у Рівному торкнулась не всіх. Отримати квартиру простіше, коли працюєш в прокуратурі чи СБУ. На останньому засіданні Рівненського міськвиконкому влада міста виключила з числа службових чотири квартири працівників прокуратури та погодила надання службових квартир працівникам СБУ та НБУ.

Відповідно до рішення  "Про розгляд звернень громадян, підприємств та організацій міста з житлових питань", рівненський міськвиконком виключив з числа службових квартир прокуратури Рівненської області чотири квартири:

1-кімнатну квартиру №23 у будинку №21Б на вул.Жукова жилою площею 17,4 кв.м.

Основним квартиронаймачем вказаної квартири вважати Морозюка Володимира Феодосійовича.

-1-кімнатну квартиру №37 у будинку №21Б на вул.Жукова жилою площею 15,0 кв.м.

Основним квартиронаймачем вказаної квартири вважати Ящук Ольгу Олександрівну.

-1-кімнатну квартиру №29 у будинку №21Б на вул.Жукова жилою площею 15,3 кв.м.

Основним квартиронаймачем вказаної квартири вважати Скрипник Світлану Святославівну.

Крім того члени міськвиконкому погодили протокол від 25 лютого 2013       №2 спільного засідання керівництва та житлово-побутової комісії Управління Служби безпеки  України в Рівненській області в частині надання службової 2-кімнатної квартири №221 у будинку №3 на вул.Буковинській жилою площею 30,6 кв.м співробітнику Управління Пижу Олександру Михайловичу, та щодо надання службової 1-кімнатної квартири №13 у будинку №75 на вул.Ак.Грушевського жилою площею 14,2 кв.м співробітнику Управління Прокопчуку Віталію Васильовичу.

Також погодили протокол від 26.березня .2013 №14 спільного засідання адміністрації та профкому Управління Національного банку України в Рівненській області щодо надання Дригулі Анатолію Васильовичу 1-кімнатної  квартири №8 у будинку №44 на вул.Є.Коновальця зі зняттям з квартирного обліку.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Це виглядає "якось не так" з огляду на те, що правоохронних органів у нас в країні більше ніж всіх інших бюджетників разом взятих... Лікарям, вчителям квартири хєр дають. А гебістам будь-ласка...

Викладені факти - це правда, крім першого абзацу. Знаю квартири, які отримало СБУ. Вони вже давно службові. У людей народились діти, що стало підставою для отримання більших квартир. Нових квартир не отримувалось. В чому привілеї у військових СБ України? Купівля СЛУЖБОВИХ квартир для військовослужбовців це нормальна практика по всій країні. Хча, на фоні інших бюджетних установ, можливо, це виглядає якось не так...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.