На Рівненщині створюють умови для розвитку творчої молоді

Проект «Створення умов для розкриття творчих здібностей і талантів дітей та молоді в процесі діяльності культурно-дозвіллєвого комплексу» Малолюбашанської громади Костопільського району став переможцем всеукраїнського конкурсу. Завдяки цьому селяни залучили 100 тисяч гривень із державної скарбниці. Ще 15 тисяч гривень на реалізацію проекту виділили із районного бюджету та понад 45 тисяч профінансували з сільської казни. Цього вистачило, аби встановити твердопаливний котел, замінити в клубі систему опалення, вікна та двері. Цьогоріч також капітально відремонтують покрівлю. Тим часом внутрішній ремонт уже зробили.

В затишних залах постійно займаються фольклорні колективи. Зібраний унікальний матеріал старше покоління передає молоді. Діє в структурі КДК також бібліотека, етнографічна світлиця та народознавча кімната. Разом із тим є в Малій Любаші можливість залучати дітей із різними вподобаннями, адже для розширення можливостей культурно-дозвіллєвого комплексу в рамках проекту закупили всю необхідну музичну, фото- та відеоапаратуру. Завдяки цьому створили умови для творчого розвитку сільської молоді.

Цьогоріч на обласний конкурс громада подала проект «Вуличні спортивні тренажери». Завдяки спільним зусиллям цього разу облаштовуватимуть сучасну базу для любителів здорового способу життя.

Відтак, замість холодного сільського клубу для молоді облаштували належну базу для всебічного розвитку. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.