Депутатом Рівнеради став журналіст-криміналіст

У Рівнераді новий депутат від фракції "Свободи". Голова фракції "Свобода" та депутат Олексій Бучинський склав свої повноваження  в зв'язку з обранням депутатом Рівненської обласної ради. Його місце відповідно до виборчого списку "Свободи" посів журналіст ТРК "Рівне 1" Павло Шамшин, який тривалий час був автором програми "Патруль".

Довідка:

Народився 21 лютого, коли закінчується період Водолія і починається час Риб. Тому любить море, дайвінг, активний відпочинок і мандрівки українськими Карпатами.

Стати журналістом захотів у 8-ому класі. Відтоді почав писати статті, які час від часу друкували в газеті „ОГО”. У 2003-ому році закінчив рівненську школу № 15 і склав іспити у Львівський Національний університет імені Івана Франка на заочну форму навчання. Спеціальність - телевізійна журналістика. З того часу і почав займатись телебаченням. Перший досвід – Рівненська обласна державна телерадіокомпанія. Працював монтажером, оператором, а згодом і журналістом. У 2005-ому році почав знімати сюжети в програму „Факти” на телеканалі ICTV. 

На „Рівне 1” - з березня 2006-ого року. Працював у службі новин, а у 2007-ому році став керівником програми „Патруль”. Тоді і подумати не міг, що кримінал може бути настільки цікавим. Але футбол вважає все рівно цікавішим. Це - улюблене захоплення. У дитинстві навіть мріяв стати професійним футболістом і грати за каталонську „Барселону”, але не склалось...

Коментарі

У рівненської Свободи завжди із футболом було все гаразд.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.