На Рівненщині змагались знавці Біблії

ІІ етап шостої  Всеукраїнської олімпіади  "Юні знавці Біблії" завершився в Острозькій академії. Він передбачав участь  молодших школярів – учнів І- 8 класів. Цього разу  новацією заходу стала участь в ньому  і дошкільників.

Відкрив олімпіаду перший Президент України Леонід Кравчук.Він розповів, що в дитинстві теж читав Біблію і багато чого не розумів. Однак сприйняття цієї книги прийшло з роками, з віком. Після виступу поспішив на малу батьківщину у Великий Житин Рівненського району відвідати могили батьків.

Учасник олімпіади змагались в написанні ессе на християнську тематику, його презентації перед журі, письмовому тесті на знання Біблії. Особливістю олімпіади стало те, що найбільше переможців та призерів було з смт. Люблинець Волинської області. Адже вчитель, яка привезла звідти делегацію учнів – переможець цьогорічного  Всеукраїнскього конкурсу вчителів християнської етики Олена Лук’янівна Прадійчук.

Вього в олімпіаді взяли участь  91 учень  з 10 областей України. Її  переможцями стали 26 учасників. Грамоти, подарунки та подяки отримали всі юні знавці Біблії.  

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.