Нардеп назвав мера Рівного маніпулятором

Народний депутат від Рівненщини ударівець Віталій Чугунніков обурився діями очільника Рівного Володимира Хомка, котрий у виселенні письменників із Народного дому зробив винними нардепів, які шукають місце для облаштування громадських приймалень. 

- Сьогодні на сесії Рівнеради депутати заслухали звернення голови Рівненської обласної організації Спілки письменників України з проханням не висиляти їх із приміщення в Народному домі. В свою чергу міський голова Рівного Володимир Хомко аргументував виселення цієї спілки зверненнями народних депутатів, в тому числі і моїм, щодо надання безоплатного приміщення під громадську приймальню, - пише Віталій Чугунніков на своєму блозі. - Така аргументація міського голови викликає обурення та являється звичайною маніпуляцією фактів. Адже я у своєму зверненні просив виконати норму ЗУ «Про статус народного депутата України» та виділити мені приміщення під громадську приймальню в Народному домі.

При цьому жодним чином НЕ ВКАЗУВАВ ЯКЕ САМЕ ПРИМІЩЕННЯ мені потрібно. Навіть більше міська влада у особі міського голови жодного разу не звернулася до мене з будь-якою пропозицією. Натомість Володимир Хомко зайняв «страусину» позицію і вирішив висиляти одних з найдієвіших громадських організацій Рівненщини. При цьому він не знайшов нічого кращого, як прикрити свої дії зверненнями Народних депутатів.

Більше про це читайте на блозі Віталія Чугуннікова.

Ключові слова: 

Коментарі

а Хомко? він лідер в цьому

маніпулятори то нинішні нардепи від рівненщини

МАНІПУЛЦІЯ? не чув, як не чув це коньок нашої теперішнтої влади!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.