Рівненська молодь читала вірші просто неба (ФОТО)

18 та 19 травня у Рівному відбувся поетичний вікенд з «Літературою.RV» і святкування дня народження проекту «Просто неба».

У суботу ввечері, 18-го травня, у приміщенні молодіжного експериментального театру «МЕТР» відбувся поетично-музичний ф'южн: 7 рівненських авторів читали свої вірші під музичний супровід, в чому їм допомогли учасники проекту «Співанка». Акустична та бас-гітари, скрипка та перкусійний барабан. Доповнив цей феєричний вечір не менш цікавий і оригінальний аматорський гурт «Оркестр Яко Іжиця», який очолює вокалістка Олександра Корчевська.

 19-го травня слухачі мали можливість насолоджуватися поезією справді просто неба, адже захід відбувався у парку Лебединка. Ще зранку до Рівного почали з’їжджатися автори з різних міст України, щоб привітати «Просто неба» із днем народження та показати свою творчість публіці.

Читання відбувалися на традиційному місці проведення зустрічей "Співанки", проте цього разу сцена була чітко виділена наявністю мікрофонів та колонок. Глядачі розташовувалися на кариматах та пледах, півколом оточуючи авторів та ведучих.

Офіційну частину програми доповнювали несподівані гості з Луцька та самі рівняни на так званому "вільному мікрофоні" (де кожен бажаючий міг спробувати виступити на публіку). Варто зазначити, що до основного кола глядачів часто долучалися випадкові перехожі: хто на хвилину – хто до кінця заходу.

Таким був "6-й розділ" проекту «Просто неба», який самі ж організатори називають "Кульмінацією".

 

 

Коментарі

сенс з тих віршів)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.