На Рівненщині створять новий спортивний центр

Завдяки перемозі у всеукраїнському конкурсі територіальних громад проект «Створення спортивно-оздоровчого, рекреаційно-відновлювального центру «Здоровенькі були» Розвазької сільської ради» отримав 100 тисяч гривень із державного бюджету. Загалом на реконструкцію сільського клубу, на базі якого діятиме центр, передбачають спрямувати 185 тисяч гривень.

За словами ініціатора проекту, Розвазького сільського голови Ігоря Юрчука, у відремонтованому приміщенні планують розмістити тренажерний, рекреаційно-відновлювальний, ігровий та фітнес-зали.

Також у структурі спортивно-оздоровчого центру діятимуть туристичний та фотовідеогуртки.

Так, наразі для потреб закладу вже придбали необхідний спортивний інвентар та обладнання. Зокрема, закупили бігові доріжки, велотренажери, штанги, лавки для пресу, підвісні турніки та тенісні столи.

Тим часом, спільними зусиллями місцевої влади та громади упорядкували сільський стадіон та прилеглу до закладу територію. Зокрема, на футбольному полі нанесли спеціальну розмітку, встановили лавочки для відпочинку, вивезли сміття, а старі дерев’яні ворота замінили на нові металеві, - повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.