На Рівненщині змагались юні пожежники (ФОТО)

У селі Олександрія Рівненського району в період з 21 по 23 травня  пройшов обласний  фестиваль дружин юних пожежних, який відбувався під патронатом Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в області, Управління освіти і науки Рівненської ОДА та Добровільного пожежного товариства.

Під гучним гаслом «ДЮП — це круто, ДЮП — це клас, ДЮП об’єднує всіх нас!» 12 кращих команд міст та районних центрів мали змогу продемонструвати свої таланти та знання пожежно-рятувальної справи у різноманітних конкурсах, які включали в себе змістовність, оригінальність, гумор, літературний рівень тексту, музичний супровід, костюми, реквізити, декорації, хореографію, артистизм та вокал. Після художніх і жартівливих номерів, команди показували свої навички і вміння на практиці у спортивних естафетах. Враження від цих днів були особливими.

За рішенням компетентної суддівської колегії, переможцями обласного фестивалю стали: перше місце – команда міста Кузнецовська, друге місце – команда Радивилівського району, третє місце – команда школи №27 міста Рівного. Крім того, усі команди були нагороджені цінними подарунками та грамотами у різних номінаціях, - повідомляє прес-служба ГУ ДСНС у Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.