Рівнянам покажуть німе кіно

У неділю, 26 травня, в кіноклубі GONZO відбудеться показ фільму «Нові часи». Це останній німий фільм Чарлі Чапліна - режисера, сценариста, актора, композитора, монтажера, оператора і просто людини, яка залишила свій слід в історії людства назавжди. Це людина, ім'я якої, мабуть, чув кожен.

«Нові часи» — це емоційний, витриманий в комічному ключі, відгук на перекоси машинної епохи. Маленький Бродяга не бажає бути «гвинтиком» у величезній мега-машині промислового виробництва і так схожого на нього людського суспільства. Чарлі б’ється з тупими багачами, всесильними поліцейськими, бездушними начальниками конвеєрного виробництва. Прем’єра фільму відбулась у 1936 році.

Іноді він виграє в цих битвах, але частіше програє, врешті-решт, безстрашно йде назустріч світанку. Хоча «Нові часи» вважається останнім німим фільмом Чарлі Чапліна, в ньому Маленький Бродяга в перший і в останній раз знайшов голос. Правда, він не заговорив, а заспівав у фінальних кадрах картини, символізуючи прощання з прекрасним періодом німого кінематографа.
Ціна: 15 грн. (студентам та пенсіонерам 10)
Місце: Кіноклуб GONZO (вул. Кавказька 32Б)
Бронь квитків за телефоном: 405-405
 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.