На Рівненщині поменшало пожеж та нещасних випадків

Як повідомляє ГУ ДСНС України у Рівненській області, 23 травня в Острозькій районній державній адміністрації відбулося виїзне засідання Колегії Головного управління ДСНС України у Рівненській області. У його роботі взяли участь керівництво обласного управління ДСНС, начальники структурних та підпорядкованих підрозділів Держслужби з НС Рівненщини, керівники аварійно-рятувальних формувань краю.

В ході Колегії були розглянуті підсумки службової діяльності Головного управління і підпорядкованих підрозділів ДСНС Рівненської області в поточному році та стан готовності підрозділів ДСНС Рівненщини до роботи у весняно-літній період.

На сьогоднішній день в області виникло 405 пожеж, під час яких загинуло 19 осіб (з них 1 дитина) та постраждало 13 громадян. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, вдалося досягнути суттєвого зменшення як кількості пожеж, так і негативних наслідків від них. Зокрема, число пожеж зменшилося на 32%, а кількість загиблих і травмованих громадян зменшилася відповідно на 35 та 40%. Під час гасіння пожеж рівненськими рятувальниками у цьому році було врятовано життя 10 громадян, в тому числі 2 дітей.

Також у 2013 році спостерігається зниження кількості нещасних випадків та їх наслідків. Так, на сьогодні зареєстровано 260 нещасних випадків проти 398 у минулому році (- 34%). За цей же період загинуло 98 осіб проти 144 у 2012 році (- 32%), а травмувалося 247 громадян проти 301 людини (- 18%) за аналогічний час минулого року.

Серед інших питань, про які йшлося на засіданні колегії – зміцнення матеріально-технічної бази підрозділів, заходи з очищення території Рівненщини від вибухонебезпечних предметів, обслуговування потенційно-небезпечних об’єктів, кадрове забезпечення та протидія корупції тощо.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.