У Рівному за три місяці народилось 685 малюків

За три місяці роботи оновленого перинатального центру кваліфіковані фахівці закладу допомогли з’явитися на світ майже семи сотням немовлят. За цей час відбулося 685 пологів, з яких 604 були ускладненими, а 73 – передчасними. Про це повідомила головний лікар обласного перинатального центру Вікторія Єнікеєва.

За її словами, 36 важкохворих діток пролікували у відділенні інтенсивної терапії. Зокрема, завдяки зусиллям фахівців та найновітнішому обладнанню закладу шанс на життя отримали 23 малюки із малою та екстремально малою вагою тіла. Так, спеціальні інкубатори для новонароджених, апарати штучної вентиляції легень, реаніматори, фототерапійні лампи для лікування жовтяниці дозволяють рятувати немовлят, які народилися у важкому стані. Подальший медичний супровід ці дітки отримують у відділенні постінтенсивної терапії новонароджених та виходжування недоношених немовлят. Донині такої можливості в перинатальному центрі не було.

В обласному перинатальному центрі створили усі умови для проведення безпечних пологів, виходжування новонароджених у кризовому стані, а також надання допомоги жінкам та немовлятам у післяпологовий період. Тож завдяки Нацпроекту «Нове життя – нова якість охорони материнства і дитинства», матері та немовлята Рівненщини отримують якісну медичну допомогу. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.