Рівненщина об’єдналась з Волинню(ФОТО)

Вчора, 23 травня, у Луцьку в замку Любарта відбулася презентація проекту «Волинь туристична».

Портал є серцевиною мандрівного проекту «Волинь туристична». Там зібрана найкорисніша і найвичерпніша інформація, яка стане у пригоді любителям подорожувати. Там кожен може обрати (а за бажанням проявити творчість і самостійно прокласти) маршрут, який виведе до цікавих туристичних об’єктів.

«Метою є показати Велику Волинь. Чому Європою подорожують? А тому, що там все добре організовано. Тури по Великій Волині - це дуже цікаво та, надіюсь, вигідно. Ми будемо мудрими, корпоративними і разом зароблятимемо. Люди будуть мати копійку», - зазначив голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук.

«Я вважаю, що даний проект є дуже корисним. Що це дасть? Це дасть робочі місця, а тим самим покращення життя людей, добробут. Великою часткою надходження коштів до бюджету в Європейських країнах є туристична сфера. До 120 тисяч туристів відвідують замок Любарта. Це дуже добре і ми будемо в цьому напрямку працювати. Сьогодні Рівненщина популяризує Волинь і я б хотів, щоб ви нам зробили такий подарунок», - додав губернатор Рівненщини Василь Берташ.

На захід приїхав позаштатний радник Президента України Володимир Зубанов, котрий підтримує популяризацію туризму Волині.

«Я вважаю, що це дуже важливий і цікавий проект. Це важливо не тільки для двох областей, котрі вирішили об’єднитися, а й для всієї держави. Якщо реалізовувати подібні проекти, то вони будуть давати практичні результати», - сказав Володимир Зубанов.

Гостей музичним подарунком порадував колектив «ЕТНО XL».

Кажуть, що успішний той проект, котрий має і мозок, і очі, і душу. Так, картини, які створив художник Дмитро Личак, назвали душею проекту.

Саме вони й прикрашатимуть календарі «Волині туристичної».

Також з присутніми поділились планами на майбутнє щодо пропаганди туризму Волині.

- В нас дуже багато об’єктів, але якщо люди їдуть трасою через Рівненську область, то вони не розуміють, що навколо стільки цікавого та серйозного. Тільки трасою Київ-Чоп за добу проїжджає 5 тисяч легкових автомобілів, - зауважив заступник голови Рівненської облдержадміністрації Олексій Губанов. - Тому наше першочергове завдання – зупинити транзитний потенціал.

Зараз ми готуємо мережу вказівників, щоб люди починали зупинятись і розуміли те, де вони знаходяться, що це історична земля. Ми також розробляємо проект етнопарку «Волинський майдан», який має бути впритул до траси. Якщо він несе в собі виключно історичний та культурологічний контекст, то є ще один проект, поки що він на стадії задуму, який має умовну назву «Парк екстремального відпочинку.

У нас біля Дубно є закинутий військовий аеродром і зараз ми ведемо переговори із міністерством, щоб ми могли зробити там потужний центр екстремального відпочинку. Всі знають що таке «Казантип», а це, скажімо, в тому ж напрямку, але більш масштабно. Якщо нам вдасться  зупинити транзитний потенціал траси Київ-Чоп, то ми зможемо вивести «Волинь туристичну» на 6 місце в Україні серед всіх туристичних місць, - заглянув в майбутнє Олексій Губанов.

По завершенню Володимир Зубанов представив гостям дві картини художника Артура Орльонова, котрі безпосередньо стосуються Волинської землі.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.