Медики Рівного та Польщі співпрацюють

Сьогодні, 24 травня, у Рівненському державному медичному коледжі відбулася міжнародна наукова конференція, у якій взяли участь рівненські та польські медики.

Перша частина цієї конференції нещодавно відбулася за участі наших медиків в польському місті Ченстохові.

«Приємно, що ми співпрацюємо з сусідами. Мені здається, що в медицині профілактика є найважливішою. Будемо рухати суспільство, щоб профілактика була на першому місці», - сказав начальник управління охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Бойко.

В науковій конференції взяли участь представники польських медичних навчальних закладів, а також голова Асоціації власників аптек та аптечних пунктів Польщі, Генеральний консул Республіки Польща у Луцьку Беата Бживчи та Консул Генерального Консульства Республіки Польща у Луцьку Кароліна Голубєвська.

На конференції медики поділились досвідом один з одним. Також рівняни розповіли закордонним колегам про Медичний коледж.

- За час функціонування коледжу випущено 18 289 фахівців. Зокрема зараз навчається 2163 студенти. У нас досить молодий колектив, котрий складається з 140 штатних викладачів, - повідомив кандидат педагогічних наук Рівненського державного медичного коледжу Микола Лукащук.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.