Рівняни перемогли завдяки квітам

21 - 23 травня в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді (м. Київ) відбувся Всеукраїнський конкурс з квітникарства та ландшафтного дизайну „Квітуча Україна”.

Рівненщину на заході представляли переможці заочного етапу Конкурсу, вихованці комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради. Юннати презентували на конкурсі проект „Квітник мого дитинства”.

Як повідомили з управління освіти і науки Рівненської ОДА, у роботі юних квітникарів вдало поєднались плетені з лози малі архітектурні форми і традиційні для Рівненщини багаторічні та однорічні квіткові рослини.

Проект „Квітник мого дитинства” було визнано переможцем Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну „Квітуча Україна”.

Комунальний заклад „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради та членів команди, вихованців гуртка „Захоплююче лозоплетіння” Джигалюк Аліну, Касаткіну Діану, Музичук Софію нагороджено грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, пам’ятним подарунком та кубком переможця за І місце в Конкурсі. Також учасники заходу відвідали Національний ботанічний сад ім. М.М. Гришка.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.