Міліціонерам Рівненщини створили комфортні умови

Відтепер рівненські міліціонери удосконалюватимуть свою фахову майстерність в європейських умовах. Про це заявив начальник Управління Міністерства внутрішніх справ України в Рівненській області генерал-майор міліції Василь Лазутко під час відкриття першого профільного навчального центру краю.

Міліціонери області мають можливість удосконалювати свою професійну майстерність у новому закладі підготовки працівників органів внутрішніх справ, що в селищі Городок, неподалік від обласного центру.

Варто зазначити, що донедавна Рівненщина не мали свого навчального центру, а навчання проводили у закладах підвищення кваліфікації. А нині відремонтований діятиме на базі колишньої кінології та училища Державної служби охорони.

— Ми відкрили цей центр для того, щоб навчати тут, у першу чергу, молодих фахівців, — зазначає начальник УМВС України в Рівненській області генерал-майор міліції Василь Лазутко. — Не зайвим буде також підвищити кваліфікацію досвідчених співробітників.

Зокрема, у навчальному центрі є три кімнати для проживання співробітників, три кабінети для викладацького складу, дві навчальні кімнати, спортзал, їдальня, кімната для побутових потреб, душові кімнати та туалети. У черговій частині, як і в будь-якій частині міськрайону, облаштовано кімнату видачі зброї й кімнату для затриманих-доставлених. Навчальні приміщення забезпечені належним приладдям та устаткуванням для якісного навчального процесу.

Як повідомили з СЗГ УМВС України у Рівненській області, установа дозволяє не лише отримувати теоретичні знання, а й виконувати практичні дії в умовах, максимально наближених до реальних. 

— Ми плануємо залучати якнайбільше працівників управління МВС України в Рівненській області для підвищення кваліфікаційного рівня, — наголосив начальник навчального центру Андрій Парницький. — Особлива увага, звичайно, приділятиметься тим, хто щоденно несе службу на вулицях населених пунктів та контактує з населенням. Серед них - працівники патрульної служби, дільничні інспектори міліції та працівники карного розшуку.

Під час заходу за надання дієвої допомоги у покращенні матеріально-технічного забезпечення органів внутрішніх справ області, належне виконання службових обов’язків, Василь Лазутко вручив подяки людям, які допомагали у будівництві центру. А директор навчального закладу Андрій Парницький з рук голови Рівненської ОДА Василя Берташа отримав ключі від службового автомобіля.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.