У Рівному під час свята танцюватимуть та стрілятимуть

Повчитися ткацтву, гончарству, ковальству, зробити ляльку-мотанку, яка оберігає від усього лихого, дізнатися про секрети писанки, а ще побачити вироби більше трьох сотень майстрів зможуть усі, хто завітає на «Музейні гостини» вже цієї неділі.

Фольклорно-етнографічне свято цьогоріч відбуватиметься вже 21 раз. Тим часом, учасниками перших «гостин» було до десяти умільців, пригадує директор обласного краєзнавчого музею Олександр Булига.

- З кожним роком у нас більшає майстрів. Цьогоріч до нас приїздять умільці з Дніпропетровщини, Івано-Франківщини, Тернопільщини, Хмельниччини, Київщини, Волині. Вони представлятимуть найрізноманітніші ремесла. Натомість найоригінальнішими виробами від Рівненщини будуть бурштинові, адже «сонячний камінь» видобувають тільки в нашому регіоні, - розповів Олександр Булига. -  Водночас ми запросили дзвонарку із Волині, аби вона розпочала свято.

Як повідомили з Рівненської ОДА, учасниками цьогорічних гостин будуть фольклорні колективи, а також представники клубів історичної реконструкції. Також охочі зможуть повправлятися у стрільбі з лука, повчитися народним танцям. Влаштовуватимуть забави і для дітей. На сьогодні «Музейні гостини» є традиційною туристичною подією, яка приваблює на Рівненщину любителів подорожувати, резюмував заступник голови облдержадміністрації Олексій Губанов.

Коментарі

Вони (ПР) як би могли б то такі українські гостини порвали на німецький хрест, але їм якось необхідно піаритись, тому і "резюмують".

А яке відношення до Гостин має Губанов? Коли вони розпочиналися, Олексій ще класі в 9-му був.... І без нього все класно розпочиналося....

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.