Рівненські музиканти боротимуться за 5000 гривень (ФОТО)

25 травня у ТРЦ «Екватор» відбулась прес-конференція фестивалю «Ekvator Music Fest 2013», який спільно організували ТРЦ Екватор та арт-кафе «Salvador Dali».

Про те, що Фестиваль відбувається в рамках проекту «Шукаємо таланти» розповіла арт-менеджер арт-кафе «Salvador Dali» Лілія Мартинюк:

«Ідея даного проекту виникла після того як в арт-кафе «Salvador Dali» на одній з виставок заспівала талановита дівчина французькою мовою. Ми організували фестиваль вокалістів, тому що їх виявилось найбільше, але запрошуємо взяти участь у проекті всіх хто вміє танцювати, малювати, фотографувати та має інші таланти», - говорить Лілія Мартинюк.

Бюлетні для голосування роздавали міми

Фестиваль триватиме з 25 травня по 27 липня. Саме 27 липня відбудеться фінальний гала-концерт, де виступатимуть всі учасники.

У прес-конференції взяли участь представники від колективів

Переможців визначатимуть голосуванням бюлетнями та у соціальних мережах. Рекламний менеджер ТРЦ «Екватор» Вікторія Шпакович розповіла, що найкращий музичний колектив отримає 5000 гривень та п’ять безкоштовних путівок до Європи від туристичної агенції «Word travel».

«Ekvator Music Fest» відкриває дорогу новим іменам. З його допомогою невідомі слухачеві музичні колективи мають можливість заявити про себе і донести свою творчість до широких мас. Ми недарма обрали в якості призу путівки до Європи, тому що вважаємо, що молодим музикантам необхідно отримати досвід з-за кордону і прокладати шлях для визнання не лише в Україні, а й за її межами», - розповідає Вікторія Шпакович.

Після прес-конференції відбувся виступ перших двої гуртів-учасників.

«THE CRABS»

«Justmarried»

У Фестивалі візьмуть участь такі музичні групи: Justmarried та THE CRABS, FarInHate, ФЛАЄР, Відстань, ETNO – XL, Man-Gust, Палестина, ВорсТ, DARK LIGHT, КАРМА, Після 9-ти. Вони представлятимуть різні стилі в музиці: поп-рок, альтернативний рок, хард-рок, етно-рок та акустичний рок.

Коментарі

таких в 18 веке на кострах сжигали а теперь они гуляют среди людей!

и слава богу

казанцев в рівному це не фамілія а діагноз - невиліковний=))

для того, щоб фестиваль через "х" писати

якщо організатори не знають, хто такий Казанцев... тоді навіщо проводити хвестиваль?

Шо за бред пишете?
Я давно не записую рівненський - рок!!! І до данного фести не маю ніякого відношення!!!

Ну як це не смердить?? майже всі хто виступають на цьому фесті пишуться якраз у Казанцева, , того шанси на те що ці гроші так чи інакше попадуть в його лапи досить великі)

ніяким казанцевим там навіть не смердить. І хто це взагалі такий))

Отдайте сразу Казанцеву

Отдайте сразу Казанцеву

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.