Надслучанські соколята – найкращі ерудити Рівненщини

 25 травня відбулись змагання команд-ерудитів з гри „Що? Де? Коли?” серед дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – вихованців інтернатних закладів області.

Гра проходила у комунальному закладі „Олександрійська загальноосвітня школа-інтернат І – ІІІ ступенів” Рівненської обласної ради навчально-методичним центром естетичного виховання учнів у Рівненській області спільно з “РОТАРІ” клубом міста Рівного та за сприяння управління освіти і науки облдержадміністрації.

За інформацією управління освіти і науки Рівненської ОДА, змагання проводились з метою привернення уваги суспільства до проблем дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, шляхом проведення масових культурних заходів та організації змістовного дозвілля дітей.

У змаганнях взяли участь три команди: „Ерудити” з Олександрійської загальноосвітньої школи-інтернату І – ІІІ ступенів, „Надслучанські соколята” з  Березнівського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа-інтернат І – ІІІ ступенів – МНВК”  та  „Фортуна”  з Клеванської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 1.  

Перемогу виборола команда „Надслучанські соколята” з Березнівського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа-інтернат І – ІІІ ступенів – МНВК”, друге місце посіла команда „Ерудити” з Олександрійської загальноосвітньої школи-інтернату І – ІІІ ступенів, третє відповідно команда „Фортуна” з Клеванської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 1.

Серед капітанів впевнену перемогу здобула Селіванова Світлана –капітан команди „Фортуна”  з Клеванської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 1.  

Команди, учасники змагань, а також кращий капітан команди були нагороджені дипломами та подарунками від “РОТАРІ” клубу міста Рівне.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.