У Рівному «McDonald’s» приймає безконтактні картки

Відтепер рівняни зможуть розраховуватись в одному із найпопулярніших закладів швидкого харчування світу карткою. Оскільки «McDonald’s» Україна, «Visa» та «Ощадбанк» оголошують про те, що всі заклади мережі «McDonald’s» в Україні розпочали приймати для оплати безконтактні картки Visa payWave.

Для того, щоб оплатити замовлення карткою Visa payWave необхідно просто піднести картку до безконтактного зчитувача на платіжному терміналі. Покупці також можуть розрахуватися за допомогою мобільного телефона, який підтримує безконтактні платежі – у тих самих платіжних терміналах, встановлених на касах «McDonald’s».

Для розрахунку традиційною платіжною карткою відвідувачу достатньо самостійно провести картку через термінал, не передаючи її касиру. Крім того, при оплаті картками «Visa» замовлень на суму до 200 гривень не потрібно вводити ПІН-код чи підписувати чек, що робить обслуговування клієнтів ще швидшим та комфортнішим.

За даними компанії «McDonald’s», впровадження такої інноваційної безконтактної технології Visa payWave дозволяє скоротити час обслуговування відвідувачів на 10%.

Ключові слова: 

Коментарі

Ось доречі, яка мусорка в Макдональдсі)
http://takeinfo.net/images/%D0%BC%D0%B0%D0%BA%D0%BC%D0%B0%D0%BA%D0%BC%D0...

кльова аргументація, що це новина)
а насправді, раджу всім макдональдщикам порівняти рівень цін цього фастфуду з найближчими кафе-ресторанами середнього рівня

А чим не новина? Зайдіть в МАК, подивіться скільки людей щодня. Для цих людей ця інформація. 

Підписуйте, що реклама, а не новина

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.