На Рівненщині вилучено 16 гральних автоматів

Під приціл Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Рівненській області потрапило четверо учасників організованого злочинного угрупування. Зловмисники, аби отримати прибуток, організували у Кузнецовську підпільний клуб гральних автоматів.

Під час проведення обшуку працівники УБОЗ виявили та вилучили 16 гральних автоматів та понад 36 тисяч гривень.

Наразі за частиною 1 статті 203-2 Кримінального кодексу України триває кримінальне провадження. Зловмисникам загрожує штраф від 17 до 40 тисяч гривень з конфіскацією грального обладнання.

Варто зазначити, що співробітники УБОЗ УМВС України в Рівненській області з початку 2013 року відкрили вісім кримінальних проваджень у сфері протидії незаконному гральному бізнесу. Усього, в ході проведення заходів, УБОЗом вилучено понад 180 одиниць комп’ютерної техніки з програмним забезпеченням для надання послуг азартних ігор, 38 гральних автоматів, грошових коштів на загальну суму понад 52 тисячі гривень, - про це повідомляє СЗГ УМВС України в Рівненській області.

Коментарі

Ой блін, тут по Рівне пройтись, можна стільки автоматів вилучити, що прозреть.
Відразу на проспекті Миру можете вилучати) і далі по списку, де вікна заклеєні і пропускають лише постійних клієнтів.

Так, даний матеріал написала я на основі повідомлення УМВС України в Рівненській області, що розміщене у них на офіційному сайті.

Цю статтю писав журналіст Вашого сайту?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.