На знущання в сім’ї поскаржились 80 рівненчан

Сьогодні, 28 травня, в приміщенні конференц-залу УМВС України в Рівненській області відбулась прес-конференція про проблеми насильства в сімї та допомога постраждалим на Рівненщині.

Ініціатором прес-конференції був «Центр підтримки ініціатив «Чайка», і як зазначила керівник Центру Лариса Гунько, тільки з початку року до організації звернулося більше 80 осіб, які опинились у кризових сімейних обставинах. З них 90% жінок, які потерпають від фізичного насильства, перебувають в ситуаціях загроз та залякувань:

-Якщо вас ображають, принижують – тікайте! Адже варто задуматись про власне життя і життя вашої дитини. Насильство не варто терпіти, його треба припинити одразу, - говорить Лариса Гунько.

Державні установи, соціальні служби та громадські організації готові надати всебічну підтримку та допомогу потерпілим.

Юрист Центру «Чайка» Тетяна Мельник запевнила, що, жінки, які потерпають від насильства в родині, в праві розраховувати на допомогу не тільки від держави, але й від громади. Вони можуть отримати безкоштовну юридичну, психологічну та соціальну допомогу фахівців Центру «Чайка».

У Рівному діє сектор у справах сімейної політики департаменту соціального захисту населення Рівненської ОДА:

-Члени комісії регулярно здійснюють інспектування таких сімей та забезпечують за їх згодою соціальну та психологічну підтримку, благодійну допомогу, особливо при наявності неповнолітніх дітей, - говорить завідуючий сектору Тетяна Кульчицька.

Обласний Центр соціально-психологічної реабілітації – єдина установа в області, яка крім комплексу соціальної допомоги забезпечує проживання осіб, що опинились у кризових життєвих обставинах. Він знаходиться за адресою м. Рівне вул. Дубенська, 71А.

Також у Рівному діє міський телефон довіри -22-22-21.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.