На Рівненщині посилиться контроль за сплатою податків

Сьогодні, 28 травня, відбулось засідання колегії Рівненської обласної державної адміністрації. Під час заходу було заслухано питання: «Про стан наповнення бюджету Пенсійного фонду України в області та погашення заборгованості зі сплати обов’язкових платежів».

Доповідаючи на колегії начальник головного управління Пенсійного фонду України в області Василь Петняк відмітив, що  за чотири місяці цього року до бюджету головного управління Фонду в області мобілізовано 910,3 мільйонів гривень власних коштів, що на 75,7 мільйонів гривень або  на 9,1 відсотка більше, ніж у відповідному періоді 2012 року.

Протягом січня-квітня 2013 року від заходів правового реагування та примусового стягнення в рахунок погашення недоїмки попередніх періодів надійшло 11,6 мільйонів гривень. Зменшили заборгованість 242 боржники, 260 – погасили її повністю.

Колегія зобов’язала голів районних державних адміністрацій посилити особистий контроль за погашенням заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.