У Рівному з'являться громадські читальні

У вівторок, 4 червня, о 10 годині у Рівному в Парку культури і відпочинку імені Тараса Шевченка відбудеться перша акція в рамках громадської ініціативи «Крок у Європу» під назвою «ЧаРівні телефонні будки». Її організатором є позитивний інтернет-портал Рівного «ЧаРівне.інфо» спільно із власним кореспондентом телеканалу «1+1» Олександром Курсиком.

Акція відбуватиметься за підтримки ПАТ «Укртелеком». Варто підкреслити, що дирекція Рівненського відділення «Укртелекому» охоче відгукнулася на таку ініціативу від організаторів та безкоштовно надала зі свого фонду 5 телефонних будок, переобладнавши їх у своєрідні книжкові шафки, які будуть наповнені книгами.

«ЧаРівні телефонні будки» - це 5 переобладнаних в книжкові шафки телефонні будки з різноманітними книгами, журналами, посібниками тощо, які будуть у вільному і безкоштовному доступі для читання у парку. В першу чергу, вони покликані зробити цікавішим перебування батьків з дітьми у парку в той час, коли малеча спить, грається чи відвідує атракціони. Практика таких громадських безкоштовних читалень під відкритим небом вже давно застосовується  у багатьох країнах Європи. Відтак, зараз її перейматиме і наше місто Рівне.

До речі, така бібліотека у Рівному наразі буде найменшою в Україні, оскільки подібних акцій ніхто в нашій країні досі не проводив. Відтак, рівненські «ЧаРівні телефонні будки» стануть аналогом світового руху «Bookcrossing», який широко поширений серед різних країн світу.

До цієї акції також може долучитися кожен рівнянин, принісши до будок свої власні книги. Відтак, акція передбачає залучення та підтримку і самих рівнян, які, зробивши таким чином свій власний крок до Європи, потім також вільно користуватимуться такою міні-бібліотекою в будь-який зручний для них час впродовж дня.

Отож, сьогодні, 28 травня, оголошений загальноміський збір книжок від усіх небайдужих рівнян, які у вівторок і наповнять паркову бібліотеку. Збір триватиме до понеділка, 3 червня, включно. Для цього у місті відкрито два пункти прийому книг.

Отож, свої книги рівняни можуть приносити або у  кав’ярню «Кавова кімната» (пл. Короленка, 2) або в офіс інтернет-порталу «ЧаРівне.інфо» (вул. Д. Галицького, 19).

 

Ключові слова: 

Коментарі

Який буде захист від здачі на макулатуру?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.