На Рівненщині створюють центр реабілітації дітей

 У закладі допомагатимуть дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах, а також працюватимуть із батьками. Такий реабілітаційний центр планують відкрити вже влітку. Його облаштовують у частині приміщень Олександрійської школи-інтернату, які не використовуються.

Тим часом цей заклад працюватиме у новому форматі. Адже його основне призначення – попередити соціальне сирітство, прокоментував начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Віктор Марчук. Новий реабілітаційний центр розрахований на дітей віком від 3 до 18 років. За необхідності вони зможуть там проживати упродовж 9 місяців. Із підопічними закладу працюватимуть, перш за все, психологи, а також педагоги та інші фахівці. При центрі буде і «телефон довіри».

Тож спеціалісти зможуть надавати консультації дистанційно, а за потреби виїжджати у проблемні сім’ї. Окрім цього заклад має усі шанси стати і методичною базою. «Фахівці центру працюватимуть над тим, аби повернути дитину в родину, або, якщо вона отримала статус позбавленої батьківського піклування, влаштувати її до іншої сім’ї, - розповів Віктор Марчук - Адже сімейне виховання є пріоритетним, на цьому акцентує Президент України в нових соціальних ініціативах».

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.