Діти поспівали в Острозі і збираються в Польщу

 

В Острозькій музичній школі відбувся звітний концерт ансамблю народної пісні  „Співаночка”. Колектив, якому  вже 9 років,  відомий далеко за межами Острога, знаний у місті як „ родзинка” всіх свят.  

 

Незмінний впродовж усіх років керівник ансамблю Інна Хмарук на початку розповіла про перші вистпи колективу, народження назви, створення костюмів. Поділилась і  секретами успіхів, адже ансамблю гастролює і за межами області. „ Співаночка” має  дві групи – молодшу і старшу, цьогоріч випускається.

Учні почали концерт і з весняних обрядових пісень, виконали купальські, обжинкові, різдвяні колядки. Спражній дорослий артистизм, чудові вишиті костюми створили у присутніх на заході атмосферу справжнього народного дійства. Доповнювала виступ оркестрова група ансамблю, якою керує Роман Кобетяк.  Впррдовж всього конценрту юним музикантам бурхливо аплодували. А завершилось свято словами подяки з уст директора школи Валентини Кузьменко, врученням сувенірів та солодких подаруніків усім учасникам ансамблю. Тепер  „ Співаночка” готується до гастрольного туру у сусідню Польщу.  

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.