Мер Рівного хоче встановити звукові світлофори

Сьогодні, 29 травня, в Органному залі відбулися урочистості з нагоди 80-річчя створення УТОС(Українського товариства сліпих).

За час існування товариство згуртувало навколо себе тисячі людей.

«УТОС розпочинало своє функціонування з нічого. Спочатку було тяжко. Перші роки доводилося братися за будь-яку роботу. Про техніку безпеки навіть мови не було. Це зараз вже є певні зрушення. Сьогодні учасниками УТОС є більш ніж 50 тисяч інвалідів з вадами зору», - розповіла голова обласної організації УТОС Любов Боровська.

Урочистості відбулись за участі керівництва міста та області.

«Сьогодні не лише завданням, а й обо’язком будь-якої влади є соціальний захист і підтримка тих, хто цього потребує, а в першу чергу людей з особливими потребами. Мені, як керівнику, хочеться вирішити всі ваші потреби. І я буду робити все можливе, щоб вони на моєму рівні були вирішені. Всі ваші побажання будуть до вересня враховані», - сказав очільник Рівненської області Василь Берташ.

Міський голова розповів про покращення життєвих умов для людей з вадами зору.

«Ми придбали прилади, які будуть в тролейбусах автоматично оголошувати зупинки. Також біля Обласної лікарні ми вперше в Україні поставили експериментальний прилад на світлофор для того, щоб всі світлофори в Рівному мали однакові звукові знаки. Цей прилад проходить випробовування. Він унікальний тому, що він підвищує свій голос, коли шумить машина і зтишує його, коли на вулиці тихо», - поділився мер міста Володимир Хомко.

Також очількики краю нагородили активних УТОЗівців почесними грамотами за багаторічну працю та сумлінне виконання обов’язків.

В свою чергу мистецькі колективи УТОС порадували відвідувачів дійства піснями та поезіями.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.