На Рівненщині студентам вручили стипендії

27 травня десять студентів Національного університету «Острозька академія» отримали іменні стипендії Фонду імені Володимира Кузя «За здоровий спосіб життя». 16-ий рік поспіль вручати нагороди приїздить почесний академік Острозького Академічного Братства, племінниця засновника фонду Віра Маланчій.

Як інформує прес-служба Національного університету «Острозька академія», фонд створений і існує на кошти громадського та спортивного діяча української діаспори Канади Володимира Кузя, які він після своєї смерті заповів на суспільні потреби для української молоді.

Ректор академії Ігор Пасічник також вручив стипендії Фонду Ковальських для наукових досліджень в Україні. 17 студентів отримали нагороди за високі досягнення в навчанні, активну громадську позицію, активну участь у науковому та мистецькому житті університету.

Наприкінці заходу Ігор Пасічник від імені всього студентсько-викладацького складу університету подякував гостям та вручив книги та пам’ятні сувеніри із символікою Острозької академії

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.