Рівненський сайт чесних новин скопіювали на шпалерах

У Рівному на вулиці Шевченка, навпроти міського управління житлово-комунального господарства, відкрився новий магазин. Торгуватимуть тут шпалерами, але не це привернуло нашу увагу. Цікаво те, що вивіска нового магазину майже повністю повторює стилістика сайту чесних новин "ВСЕ".

Тепер у Рівному все про те що трапляється в місті і чим живуть "сильні цього світу", можна прочитати на сайті VSE.rv.ua. А дізнатись про те, якими бувають шпалери, можна в магазині "VSE про шпалери".

А ось зразки білбордів сайту "Все", які висіли по місту з березня по квітень цього року. 

Ключові слова: 

Коментарі

І хто це у вас в стилях розбирається:) І де це у вас слово vse! Тільки прописана в адресі сайту! То напишіть ще статтю з масою протензій про те, що тисяча рівненських сайтів вкрали у вас rv. і мільйони українських- ua

Новина з пустого місця. Реєструйте торгову марку, авторське право на логотип, дизайн сайту, а потім можна пред'являти претензії в суді і проводити експертизу для доказу.

VSE - ще може бути вища школа економікм в Празі)

Ооо! це вже позлорадствують "доброчинці" сайту ВСЕ, ха-ха!

ха-ха) 100%

це могло прийти в голову одній людині яка продала ідею двом структурам як оригінальну і лише для них))) хто працює на двох кандидатів то знає.....)))

у вас перенойя і манія величі

Ну чого зразу злодій, може випадково одна й та ж ідея прийшла в голови різним людям

Жодних схожостей у стилістиці

Сайт "Все" почав виходити в паперовій версії. В рулонах і без тексту )) 

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.