На Рівненщині рятувальники проводять профілактичні заходи

Вчора, 29 травня, рятувальники спільно з працівниками Рівненського обласного та Березнівського територіального центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, зустрілися з учнями загальноосвітніх навчальних закладів села Бистричі, а також відвідали сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах села Губків Березнівського району, - повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у Рівненській області.

З школярами співробітники Головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій провели профілактичне заняття на тему: "Відпочивай безпечно" у ході якого роз’яснили дітям основні правила безпечної життєдіяльності, зокрема правила безпечного поводження на воді та дотримання вимог пожежної безпеки під час літнього відпочинку.

Крім того, після проведення профілактичних заходів, в Березнівській райдержадміністрації рятувальники провели семінар нараду із фахівцями місцевого територіального центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Соцпрацівникам роз’яснили основні напрямки профілактично-роз’яснювальної роботи з питань пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності на які необхідно звертати увагу під час проведення роботи з найуразливішими верствами населення.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.