На Рівненщині проживає більше 1000 дітей-інвалідів

31 травня, напередодні Міжнародного дня захисту дітей, відбудеться зустріч міського голови Рівного Володимира Хомка з батьками та опікунами, представниками громадських організацій, педагогами і соціальними працівниками, які виховують та працюють з дітьми з особливими потребами.

Захід відбуватиметься в приміщенні залу засідань Рівненського міськвиконкому (вул. Соборна, 12А), початок зустрічі о 9:30.

У зустрічі також візьмуть участь заступник міського голови Галина Кульчинська, начальник служби у справах дітей міськвиконкому Андрій Міщеня та директор Рівненського міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Людмила Талт.

За інформацією Рівненської ОДА, в Рівному проживає 1017 дітей-інвалідів в тому числі 16 перебувають на обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З метою надання якісних освітніх послуг дітям з особливими потребами в місті успішно функціонують навчально-реабілітаційний центр «Особлива дитина» та центр ранньої педагогічної реабілітації дітей з особливими потребами «Пагінець», в загальноосвітніх навчальних закладах міста впроваджується інклюзивна форма навчання. В рамках проведення конкурсу проектів програм молодіжних організацій Рівного управлінням у справах сім’ї молоді та спорту надається фінансова підтримка проектам громадських організацій, які працюють з дітьми особливими потребами.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.