На Рівненщині вчать протидіяти злочинності

Вчора, 30 травня, у Школі молодого спеціаліста прокуратури Рівненської області відбулося заняття, - повідомляє прес-служба прокуратури Рівненщини.

60 молодих юристів прослухали повчальні лекції низки керівників структурних підрозділів прокуратури області, прокурорів районного рівня, які зорієнтували молодих спеціалістів та стажистів у вирішенні актуальних проблем фахової діяльності. Відтак, слухачі семінару ознайомилися із основними засадами організації роботи прокурора з нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та при провадженні оперативно-розшукової діяльності відповідно до чинного законодавства. Їм було роз’яснено окремі положення та зміни до законодавчих актів.

Також було обговорено особливості порядку проведення прокурорських перевірок при здійснення нагляду за додержанням і застосуванням законів, проблемні питання повноти та достовірності відображення у Єдиному реєстрі досудових розслідувань відомостей про кримінальні правопорушення.

Під час практичної частини семінару стажисти вирішували задачі до запропонованих навчальних фабул (тем), вчилися складати проекти документів прокурорського реагування.

Таким чином, завдяки проведеному семінару молоді працівники органів прокуратури області почерпнули багато додаткових корисних знань та практичних навиків, що дозволить їм у подальшому ефективніше протидіяти злочинності у нашому краї.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.