Здолунівське депо "штучно" знищують?

Львівська залізниця штучно знижує економічну активність підприємства відокремленого підрозділу «Локомотивне депо Здолбунів». З такою скаргою представники трудового колективу підприємства звернулись до народного депутата Валентина Королюка.

За їх словами у час, коли відбувається зменшення обсягу вантажних перевезень, навіть ті замовлення, що залишилися, розподіляються нерівномірно. Левову їх частину керівництво служби локомотивного господарства Львівської залізниці віддає депо «Львів-Захід», а працівники Здолбунівського депо лишаються без роботи.

Так, локомотивні бригади Здолбунова за п’ять місяців поточного року недопрацювали 51 тисячу годин. За минулий рік відпрацьовані години у ВП «Локомотивне депо Здолбунів» склали в середньому 121,3 години на місяць, тоді як в депо «Львів-Захід» – 164 години. При такому перерозподілі робіт складається ситуація, що один колектив забезпечений роботою, а іншому загрожує безробіття. Ще однією причиною цього стало водіння вантажних поїздів до станції Козятин на ділянці Здолбунів – Львів – Здолбунів бригадами депо «Львів-Захід».

Зменшення кількості замовлень і потенційне безробіття працівників ВП «Локомотивне депо Здолбунів» призводить до збільшення соціальної напруги у Здолбунові, понад 60% відрахувань до бюджету якого надходить від підприємств залізничного транспорту. Зменшення обсягів робіт у місцевому локомотивному депо автоматично призводить до зменшення відрахувань у міський бюджет. Так, відрахування за 2012 рік у порівнянні до 2011 року зменшились на 27,5%.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.