Маленьких рівнян розважали міліціонери

До приміщення управління МВС України в Рівненській області сьогодні, 31 червня з’їхалося чимало автобусів з різних районних центрів.

Розпочалися заходи в актовій залі управління міліції. Туди завітали дітки віком від 6 до 12 років з підшефних інтернатних закладів області, діти співробітників і пенсіонерів органів внутрішніх справ, діти з малозабезпечених, багатодітних сімей співробітників та сімей, у яких виховуються діти-інваліди, а також діти з сімей загиблих правоохоронців.

Розпочався захід з показових виступів бійців відділу швидкого реагування «Сокіл» - спеціального підрозділу Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Рівненській області, в завдання якого входить силове забезпечення оперативно-розшукових заходів, що проводяться співробітниками УБОЗ. Найбільший інтерес проявляли хлопчики до зброї, яку їм демонстрували бійці.

Після цього малеча затамувавши подих, спостерігали за показовими, тактико-спеціальними виступами бійців підрозділу спеціального призначення «Беркут».

До святкових заходів долучилися і працівники Державтоінспекції. Для присутніх дітей вони організували та провели профілактичні вікторини та конкурси щодо дотримання правил дорожнього руху з врученням призів і залученням аніматорів.

Адже з приходом літніх канікул діти опиняться на вулиці, а в такому випадку знання про поведінку на дорозі неодмінно стануть їм у пригоді. Зокрема, кожен, хто правильно відповідав на запитання, отримував повітряну кульку відповідного кольору світлофору та солодкий подарунок. А працівник ДАІ з жезлом в руці продемонстрував усім присутнім жести регулювальника.

Далі заходи продовжились на території Рівненського Державного зоологічного парку, де правоохоронцями було організовано екскурсії.

Як повідомляє, прес-служба ВДАІ УМВС в Рівненській області Такі заходи працівники міліції проводитимуть і надалі аби наші діти відчували захист та спокій.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.