Виставка пожежно-рятувальної техніки у Рівному

Сьогодні, 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, в центрі міста Рівного, на літньому майданчику торгово-розважального центру «Злата Плаза» проходить виставка пожежно-рятувальної та спеціальної інженерної техніки.

Діти та усі охочі мали можливість ознайомитися з тактико-технічними характеристиками спецавтомобілів та бойового спорядження. Вогнеборці розповіли, у яких випадках використовується те чи інше обладнання. З перших хвилин діти юрбою оточили бійців Найбільше вразив всіх бензоріз, за допомогою якого рятувальники ліквідовують наслідки ДТП, і спеціальні ножиці, котрі швидко розрізають металеві конструкції та застосовуються для того, щоб у випадку біди дістатися до зачиненої квартири крізь металеві двері та віконні решітки, і пневмоподушка, котра здатна легко підняти 20-тонний автомобіль і апарати захисту органів дихання без якого робота у задимленому приміщені просто не можлива.

Піротехніки облуправління ДСНС на прикладі муляжів продемонстрували різні види боєприпасів: міни, снаряди, бомби, кулі, котрі їм досить часто доводиться вилучати із землі. У процесі заходу рятувальники звертали увагу дітей на необхідність дотримання правил безпечної поведінки у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів, щоб уникнути трагічних наслідків. Не бракувало охочих як серед юнаків, так і серед дівчат приміряти спорядження сапера, яке, до речі, не є вже таким й легким.

І діти, і дорослі з задоволенням фотографувалися на згадку біля пожежно-рятувальної  техніки, а найсміливішим дітлахам, переважно школярам, вдалося в ній навіть посидіти. Бійцям Держслужби з НС дуже приємно було чути слова вдячності батьків за цікаву і пізнавальну програму. Усі діти залишилися задоволені, і в їх так зване «професійне свято» дізналися багато корисного й цікавого, а це основне, що намагалися для них зробити рятувальники.

Участь у святкуванні також узяли творчі колективи студії «Небесна колискова», які запальними танцями на літній сцені розважали усіх присутніх протягом усього дійства.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.