Рівненська АЕС провела турнір з боротьби

У спорткомплексі Рівненської атомної електростанції 31 травня – 1червня відбувся Всеукраїнський турнір з греко-римської та вільної боротьби пам’яті Валерія Брунька, котрий працював на посаді заступника генерального директора РАЕС з кадрів та соцрозвитку та велику вагу приділяв розвитку спортивного руху на Рівненській АЕС та в Кузнецовську.

Участь у турнірі взяли 112 спортсменів(89 хлопців та 23 дівчини) віком від 8 до 12 років, які змагалися у різних видах боротьби: хлопці – у греко-римській, а дівчата – у вільній.

У цьому році учасниками змагань стали дев’ять команд з Рівненщини та Волині: збірні команди міст Рівного, Костополя і Нововолинська, Березнівського, Володимирецького, Костопільського, Сарненського районів, а також дитячо-юнацької спортивної школи управління освіти Кузнецовська та комплексної дитячо-юнацької спортивної школи ВП «Рівненська АЕС».

Привітали юних борців голова Федерації греко-римської боротьби м.Кузнецовська, начальник управління соціального розвитку РАЕС В’ячеслав Переходько, голова первинної профспілкової організації РАЕС Іван Мельник, віце-президент українського ядерного товариства Володимир Коровкін, голова комітету фізкультури і спорту кузнецовського міськвиконкому Анатолій Шкабура, заслужені тренери України Володимир Чудінов та Микола Шинкар. Головним суддею змагань став Василь Корнілов.

Також у рамках турніру були нагороджені найкращі спортсмени відділення греко-римської боротьби КДЮШС ВП РАЕС.

Усі переможці та призери нагороджені медалями і кубками, - про це повідомляє прес-служба Рівненської АЕС.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.