Над Острогом піднімуть прапор Євросоюзу

Засідання постійних депутатських комісій  відбулись з 27 по 29 травня. Усі питання, винесені на розгляд сесії, обговорено у депутатських комісіях. Найбільше дискусій викликав проект рішення «Про використання прапора  Європейського союзу в м. Острозі».  Думки депутатів розділились з цього приводу, але разом з тим члени комісій рекомендували винести дане питання на розгляд пленарного засідання сесії міської ради, котре відбулось 31 травня під головуванням міського голови міста Острога Олександра Шикера. В роботі засідання взяли участь  23 депутати із 30-ти.

Отож, Острог - третє в області місто, яке буде використовувати прапор Європейського союзу під час відзначення на території міста державних та інших свят. Ще такий прапор у Рівненській області використовують міста Сарни та Рівне.

У ході пленарного засідання депутатами було підтримано та прийнято 7 рішень без змін та доповнень.  Два проекти рішень, за результатами розгляду їх у профільних комісіях, було змінено та доповнено. А саме: «Про розгляд заяв громадян, клопотань підприємств, установ та організацій про вилучення та надання земельних ділянок», «Про внесення змін до міського бюджету».

Депутатами порушувались найбільш болючі питання життєдіяльності міста Острога. Найбільше виникло питань щодо роботи організацій, установ галузі житлово-комунального господарства. Зокрема, щодо  поіменного обліку аварійних дерев, ремонту вентиляційних труб у дитячих садках, якості подачі  води у літній період, благоустрою  території біля дзвіниці Богоявленського собору.

На засіданні обговорювали також питання   роботи дитячих садків у літній період. Зокрема було запропоновано створити в кожному дитсадку  чергову групу, - про це повідомляє Рівненська обласна рада.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.