На Рівненщині заступнику мера загрожує звільнення

Апеляційним судом Рівненської області з участю прокуратури області розглянуто справу про адміністративне корупційне правопорушення стосовно заступника Здолбунівського міського голови за ч.2 ст.172-2 КУпАП (порушення обмежень щодо використання службового становища).

Встановлено, що посадовець органу місцевого самоврядування, використовуючи свої службові повноваження, незаконно сприяв отриманню приватним підприємцем 6 тис. грн. за нібито надані консультаційні послуги із проведення тендерних процедур.

Здолбунівський районний суд 3 квітня виніс постанову про закриття справи про адміністративне корупційне правопорушення стосовно вказаної особи. Проте у зв’язку з незаконністю такого рішення прокуратурою Здолбунівського району його було оскаржено.

8 травня апеляційний суд Рівненської області задоволив апеляцію прокурора, скасував постанову суду 1-ої інстанції. В результаті правопорушника визнано винним та накладено стягнення у виді штрафу в розмірі 2550 грн. з конфіскацією неправомірної вигоди.  Рішення суду вступило в законну силу.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області, органами прокуратури ініціюється питання про звільнення корупціонера із займаної посади.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.