Рівненська молодь цінує здоров’я

2 червня у Рівному активісти "Студентської Свободи", громадського об'єднання "Вболівальники міста Рівне" та Рівненської міської організації ВО "Свобода" провели "Літній забіг-2013. За здорову молодь".

Біжучи вуличками парку Шевченка, молоді націоналісти вигукували: "Спорт! Здоров'я! Націоналізм!", "Україна – понад усе!", "Слава Україні! – Героям слава!". Цими та іншими гаслами патріотична молодь закликала рівнян відмовитися від шкідливих звичок та вести здоровий спосіб життя. Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної організації ВО «Свобода».

-Дуже приємно, що до нас приєдналося чимало містян. Забіг вийшов не тільки багатолюдним, а й цікавим. На наш спортивний захід перехожі реагували дуже позитивно – нам аплодували та підтримували наші гасла. Ми плануємо частіше проводити подібні заходи й долучати все більше здорової молоді, яка разом із нами буде пропагувати здоровий спосіб життя, – зазначив голова Рівненської міської організації "Студентська Свобода" Дмитро Козачок.

Окрім того, було визначено трьох найактивніших спортсменів, які отримали заохочувальні призи від народного депутата України свободівця Олега Осуховського.

-Всеукраїнське об'єднання "Свобода" завжди підтримує та пропагує здоровий спосіб життя, адже здоров'я молоді – це здоров'я української нації. У Рівному такий захід проводимо вперше, і я сподіваюся, що він стене доброю традицією для рівнян, – зазначив Олег Осуховський, коментуючи спортивний захід.

 

Коментарі

молодці хлопці і дівчата, так тримати :)

Клоунів і без тебе вистачає, але поки що ти - найсмішніший)

щоб ви без мене робили)

скоро в українській мові усі помилки почнуть називати дюгами. Принаймні в Рівному точно. Бо поки не зроблять 5-6 "дюгів" - на "ФСЕ" статті не напишуть.

Дякую? Точно Дюг!

Дякую

до Ольги Іванової: правильно громадське обєднання "Вболівальники міста Рівне"

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.