Проросійський керівник "Рівнеобленерго" каратиме рівнян за крадіжку електроенергії

Керівництво компанії "Рівнеобленерго" офіційно представило нового голову правління. Після купівлі підприємства в американської AES російський холдинг VS Energy International взався змінювати керівництво на лояльніше. 13 травня голову правління "Рівнеобленерго" Вадима Кухтія замінили на  Сергія Невмержицького.

Як розповів на прес-конференції Вадим Кухтій про продаж підприємства він дізнався ще до укладення угоди американців з росіянами. Каже, AES займається в основному виробництвом електроенергії у 25 країнах світу, а не постачанням. Тому від постачання вирішили відмовитися. У підсумку AES Corporation продала 89,1% акцій енергопостачальної компанії ПАТ "AES Київобленерго" і 84,6% "AES Рівнеобленерго" компанії VS Energy International за $113 млн.

— Про звільнення мене повідомили заздалегідь, і це нормально. Адже я раніше не працював з росіянами, — зауважив Вадим Кухтій. —  Натомість посаду голови правління запропонували Сергію Невмержицькому, який 8 років працював комерційним директором ПАТ ЕК "Житомиробленерго". Ця компанія з 2001 року належить VS Energy. Проте я теж не покину "Рівнеобленерго", а працюватиму тут на посаді директора з перспективного розвитку.

Як зауважив новопризначений голова правління  "Рівнеобленерго" Сергій Невмержицький, раніше посади директора з перспективного розвитку на підприємстві не було. Її створили зовсім нещодавно. Адже у інших обленерго VS Energy така посада є.

Досьє на Сергія Невмержицького.

Тим часом Сергій Невмержицький не збирається суттєво змінювати діяльність рівненського підприємства.

— Я працюю у цій сфері з 1993 року. Пройшов шлях від електромонтера до голови правління. Тому знаю усі тонкощі роботи у цьому бізнесі. Зараз будемо й надалі розвивати "Рівнеобленерго". Тільки на цей рік передбачено на реконструкцію мереж та розвиток понад 47 мільйонів гривень. Натомість планую активізувати роботу з попередження несанкціонованого використання електроенергії, простіше кажучи крадіжок. Адже це теж товар, який ми купуємо і постачаємо рівнянам, — наголосив Сергій Невмержицький.

Коментарі

Зазначену компанію повязують з російським бізнесменом Бабаковим, лідером "Лужніковської групи".

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.