Рятувальники Рівненщини вразили дітей ножицями. ФОТО

Вчора, 2 червня,  в місті Рівне на території Римо-Католицького костелу відбувся щорічний дитячий фестиваль. Духовенством та прихожанами для дітей було організовано різноманітні конкурси та вікторини, які проходили у вигляді «квесту».

 Одним із етапів проходження дистанції стало одягання бойового спорядження рятувальника. Крім того, дітлахи повинні були відповісти офіцерам Головного управління ДСНС у Рівненській області на декілька питань, як діяти у тій чи іншій небезпечній ситуації. За правильні відповіді малюки отримували подарунки від рятувальників.

 По закінченню конкурсів усі охочі могли оглянути спеціальний аварійно-рятувальний автомобіль та спецобладнання.

Як повідомляє ГУ ДСНС в Рівненській області, найбільше вразив всіх бензоріз, за допомогою якого рятувальники ліквідовують наслідки ДТП, і спеціальні ножиці, котрі швидко розрізають металеві конструкції та застосовуються для того, щоб у випадку біди дістатися до зачиненої квартири крізь металеві двері та віконні решітки, і пневмоподушка, котра здатна легко підняти 20-тонний автомобіль і апарати захисту органів дихання без якого робота у задимленому приміщені просто не можлива.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.