Рівненські плавці стали відкриттям чемпіонату України

На літньому юнацькому чемпіонаті України, який відбувся 1-3 червня в місті Курахове, що у Донецькій області, змагалися команди українських спортивних шкіл і клубів, а також команда Білорусі. Вікова категорія учасників - дівчата 11-12 років і юнаки 13-14 років. Всього в змаганнях брало участь близько 500 спортсменів. Першість команд визначали за результатами 18 найкращих спортсменів кожної команди в індивідуальних запливах. 

Команда харківських плавців зі спеціалізованої спортивної школи з плавання «Спартак» перемогла на літньому юнацькому чемпіонаті України серед наймолодшої вікової групи. Харків'яни завоювали 1864 очки.

Друге місце - у хлопців з рівненської спортивної школи № 2, які стали відкриттям цього сезону. На їх рахунку - 1709 очок. Третє місце завоювали плавці зі спеціалізованої спортивної школи «Мотор-Січ» (м. Запоріжжя), у них - 1692 очки.

- Якщо перше і третє призові місця займають спеціалізовані школи з плавання, які мають всю необхідну технічну базу для підготовки спортсменів високого рівня, то друге місце, яке завоювали хлопці з спортивної школи міста Рівне, стало сюрпризом цього юнацького чемпіонату, - сказав віце-президент Федерації плавання Андрій Власков. - Це свідчить про те, що кожна школа України може підготувати висококласних спортсменів.

Донецький департамент у справах молоді та спорту нагородив переможців кубками, а Федерація плавання України - спортивним інвентарем, книжками та футболками. Про це повідомляє прес-служба Федерації плавання України.

Коментарі

Побудуйте нам 50 метровий басейн, і нашим спортсменам з плавання небуде рівних в державі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.