Рівненська міліція перевіряє молодь на пляжах та в комп'ютерних клубах

У Рівному триває оперативно-профілактична операція "Берег". Її мета — забезпечити безпеку громадян, насамперед дітей, у місцях масового відпочинку, попередження та припинення правопорушення, виявлення осіб, причетних до скоєння злочинів, під час літнього відпочинкового сезону.

Дільничні інспектори міліції Рівненського МВ спільно з об’єднаними силами — членами громадських формувань перевірили міське озеро Басів Кут, парк культури та відпочинку імені Т.Г. Шевченка, комп’ютерні клуби, розважальні заклади з метою попередження вчинення злочинів.

За результатами операції «Берег» дільничні інспектори міліції до адміністративної відповідальності притягнули двох осіб, встановили два адміністративні нагляди за особами з місць позбавлення волі, вилучили за порушення правил зберігання та порушень правил перереєстрації 11 одиниць зброї.

Як повідомляє прес-служба УМВС України в Рівненській області, з метою проведення профілактичних заходів, спрямованих на зміцнення правопорядку та безпеки громадян, зокрема дітей, у місцях масового відпочинку на оздоровлення під час літнього сезону планується провести третій етап операції «Берег», який триватиме до кінця серпня.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.