На Рівненщині Бобер зруйнував дорогу губернатора. ФОТО

На Рівненщині у Рокитнівському районі маленька річка Бобер вщент зруйнувала новозбудовану білощебенову дорогу. Її збудували торік та відкривали за участю голови Рівненської ОДА Василя Берташа. 

"Довелося нещодавно їхати мені у справах до Рокитнівського району, пише Ігор Мельник на сайті "Рівненські новини". - Так як сам проживаю в Березному, то й маршрут собі обрав ближчий, не через Сарни, а через села Березнівського району. Тим паче знав, що минулого року саме там, наш “вельмиповажний” губернатор Рівненщини Василь Берташ разом з головою Державного агенства лісових ресурсів України Вікторем Сівцем в урочистій та пафосній обстановці відкривали новозбудовану дорогу місцевого значення, в яку за свідченнями людей, близьких до влади було вкладено не один мільйон гривень. 

Саме з цієї причини у мене сьогодні цілком справедливо виникає запитання до пана губернатора, а куди ж саме ті кошти було вкладено, якщо доїхати мені вдалося лише трохи далі села Михалин Березнівського району. Далі проїхати по дорозі було вже неможливо. Був змушений повертатися назад в Березне, та їхати вже по сарненській трасі."

Ключові слова: 

Коментарі

Дорогий неберташ, Ви вже прямо підписуйтесь ОСУХ :-)

звикли все спирати на владу.

До чого тут Берташ? Подаючи такий матеріал можна легко з'ясувати, що дорога зроблена коштом Державного агенства лісових ресурсів. Присутність губернатора на подібних заходах - річ закономірна. Це, якщо в області в когось енурез - теж провина губернатора?

який берташ. така і дорога

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.