Рівняни бунтують проти влади

Сьогодні, 4 червня, у центрі Рівного молоді люди вирішили подякувати владі за «покращення життя».

Молодь привернула увагу перехожих. І, варто додати, що немаленька кількість рівнян розділяють позицію тих, хто організував дану акцію, оскільки вони також переконані, що покращення життя в Україні немає, як всіляко запевняє влада.

- Всі ми сьогодні чуємо від влади про покращення життя в Україні. Але ж де те покращення? Я особисто на собі його не відчула. Все, що я бачу – підвищення цін та абсолютна неповага до України. Я зараз говорю про ініціативу з боку влади щодо введення другої державної мови, - розповіла свідок акції протесту Вікторія, котра розділяє позицію молоді.

Хоча знайшлись і ті, кого така акція протесту обурила. Зокрема, дві жіночки пенсійного віку досить негативно сприйняли такі жести зі сторони молоді і, навіть, непристойно висловлювались в адресу бунтарів.

- Мені важко зрозуміти чому ці діти влаштовують клоунаду в центрі міста. Вони самі ще нічого в житті не зробили, і щось мають проти влади. Ця дітвора ще зовсім нічого не розуміє. Ви вважаєте, що раніше було краще? Особисто я зараз більше задоволена рівнем життя в Україні ніж в часи президентства Ющенка, - поділилась пані Ольга.

Коментарі

діти з нацальянсу)))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.