Рівненщина відмовляється від газу Путіна

Якщо три роки тому у Млинівському районі послуги теплопостачання були одними з найдорожчих на Рівненщині, то нині тарифи нижчі від середньообласних, зауважив голова облдержадміністрації Василь Берташ. За його cловами, змінити цю тенденцію змогли завдяки переходу на альтернативу. Зокрема, дороговартісний імпортний енергоресурс замінили місцевими дровами та щепою. Так, минулоріч у Млинівському районі в двох бюджетних закладах до газових котлів поставили ще твердопаливні, повідомила новини Рівненщини прес-служба  Рівненської ОДА. Зокрема, в центральній районній лікарні вистачило потужностей, щоб в опалювальний сезон обійтися без газу. А це економія бюджетних гривень. Крім того, поліпшилася якість теплопостачання, тож для обігріву приміщень не довелося вмикати електричні калорифери. Відтак, у закладі заощадили ще й 9 тисяч кіловат електроенергії. Подібну систему опалення змонтували також у Млинівській загальноосвітній школі. Там за рік роботи альтернативні котли також підтвердили свою ефективність, каже місцеве керівництво.

Тим часом відмова від імпортного енергоносія сприяє енергонезалежності регіону та держави вцілому, на чому наполягає Президент України Віктор Янукович, акцентував голова облдержадміністрації Василь Берташ. Перевірену практику, яка має позитивний економічний результат у Млинівському районі впроваджуватимуть і надалі. На черзі перевід на альтернативу найбільших навчальних закладів, оскільки окупність таких енергоощадних проектів найшвидша.

Як відомо зараз Україна купує газу у Російській федерації за цінами дорожче європейських. А газ став темою політичного впливу Президента РФ Володимира Путіна на Україну. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.